Ardes, Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu ve Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu

Ardes Öğrenci Yurdu standartların üzerinde, kaliteli ve eksiksiz alt yapısı ile erkek ve kız öğrencilerimize modern, güvenli ve seviyeli yaşam alanları sunmak üzere tasarlanmıştır. Yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Çanakkale Valiliği'nin denetiminde sizlere evinizdeki rahatlığı sunmayı hedeflemektedir. Yurt binamız deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir.

Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi'nde bulunan erkek öğrenci yurdumuz, Çanakkale'yi tercih eden öğrencilerimizin evlerindeki konfor ve aile rahatlığını yaşatmak için, erkek öğrenci yurdu nda bulunması gereken tüm özelliklerden daha fazlasıyla, sosyal etkinlik ve sosyal imkanları ile Çanakkale erkek öğrencilerine benzersiz hizmet sunmaktadır.

Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesi'nde bulunan kız öğrenci yurdumuz, Çanakkale'yi tercih eden öğrencilerimizin evlerindeki konfor ve aile rahatlığını yaşatmak için, kız öğrenci yurdu nda bulunması gereken tüm özelliklerden daha fazlasıyla, sosyal etkinlik ve sosyal imkanları ile Çanakkale kız öğrencilerine benzersiz hizmet sunmaktadır.

Ardes Çanakkale Öğrenci Yurdu

Ardes Öğrenci Yurdu standartların üzerinde, kaliteli ve eksiksiz alt yapısı ile öğrencilerimize modern, güvenli ve seviyeli yaşam alanları sunmak üzere tasarlanmıştır. Yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığı'nın ve Çanakkale Valiliğinin denetiminde sizlere evinizdeki rahatlığı sunmayı hedeflemektedir. Yurt binamız deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir. Ardes Öğrenci Yurdu otel konforu ile temiz, misafirperver ve güleryüzlü hizmet felsefesi ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yüksek öğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır. Yurdumuzda uygun bütçe ile çeşitli hizmetlere ulaşabilir ve ulaşım kolaylığı ile Üniversite kampüsünün içinde olmanızın avantajını yaşayabilirsiniz.