çanakkale öğrenci yurdu
Anasayfa'ya Dön
KURUMSAL ODA TİPLERİ MERAK ETTİKLERİNİZ
MULTİMEDYA İLETİŞİM ONLİNE İŞLEMLER 

7/24 Güvenlik Hizmeti

Dış güvenliğimiz üniversite personeli tarafından sağlanırken, iç güvenliğimiz, bina giriş ve çıkışlarında 24 saat görev yapan güvenlik ve danışma personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi
 
 
 

Etüt Salonlarımız

Yurt binamızda 2 adet 60 öğrenci kapasiteli toplam 120 kişilik etüd salonu bulunmaktadır. Bu salonlarımızda 12 adet bilgisayar kullanıma sunulmuştur.

Detaylı Bilgi
 
 

 

Öğrenci Takip Sistemi

Tüm öğrencilerimizin güvenliği için yurdumuza giriş çıkışlarda turnikelerimiz ve parmak okuyucularımız mevcuttur.

Detaylı Bilgi
 
 
 

Tüm Odalarda Telefon

Tüm odalarımızda dahili telefon bulunmaktadır. Odalardaki telefonlarımız aracılığı ile öğrencilerimize direkt olarak ulaşılabilmektedir.

Detaylı Bilgi
 
 

 

7/24 Kesintisiz İnternet

Yurt binamızın tüm alanlarında güvenli ve hızlı kablosuz internet erişim sağlanmıştır.Öğrencilerimiz Akademik amaçla internet olanaklarından ücretsiz ve sınırsızca yararlanabilmektedirler.

Detaylı Bilgi
 
 
 

Spor Aktivitelerimiz

Yurt arazimizde bulunan basketbol ve voleybol sahalarında turnuvalar düzenleyip, yurtta yaşamı heyecanlı hale getirebilirler.

Detaylı Bilgi
 
 

 

Yangından Koruma

Yangın tehlikesine karşı elektronik Algılama ve Alarm Sistemleri ile donatılmış olan Yurtlarımızın tüm ortak alanlarında ve odalarında ısı ve duman detektörleri bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi
 
 
 

Bakım & Onarım

Öğrencilerimizin odalarında meydana gelen arıza ve aksaklıkların giderimesi için, arıza formu doldurmaları yeterlidir. En kısa sürede sorumlu teknik personelimiz tarafından giderilecektir.

Detaylı Bilgi
 
 

 

Sağlık Hizmetlerimiz

Kampüs yerleşkesinde bulunan sağlık merkezi 08:00-20:30 arası hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi
 
 
 

Isınma ve Sıcak Su İmkanımız

Asıl ve yedek olmak üzere binamızda 2 adet ısıtma kazanı bulunmaktadır. Merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmakta ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti verilmektedir.

Detaylı Bilgi
 
    


Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu ve Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu olarak Ardes'te Üniversite Eğitim Süreniz Boyunca Yanınızdayız !

Tüm Hakları Saklıdır.
ardesogrenciyurdu.com Copyright© 2014 Sipse Yazılım
ARDES KIZ & ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü Mimarlık - Mühendislik Fakültesi Arkası ÇANAKKALE / MERKEZ / 17100
Tel : +90 286 220 00 50 - 51 - 52 - 53 Pbx E-mail : info@ardesogrenciyurdu.com